• PGE S.A.
  • RPR Rozworscy
  • MN Sport
  • EC Transfery

Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018

Kliknij wynik meczu aby zobaczyć szczegóły. Kliknij ikonę galeria aby zobaczyć galerię
galeria
19.08.2017
g. 12:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo4 : 5
(2 : 4)
Dąb DębnoDąb Dębno
 
27.08.2017
g. 12:00
Zorza DobrzanyZorza Dobrzany3 : 0
(1 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
02.09.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 4
(1 : 1)
Błękitni II StargardBłękitni II Stargard
 
09.09.2017
g. 17:30
Odra ChojnaOdra Chojna2 : 0
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
16.09.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo8 : 0
(2 : 0)
Iskra GolczewoIskra Golczewo
 
23.09.2017
g. 15:00
Piast ChociwelPiast Chociwel3 : 3
(2 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
30.09.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 4
(1 : 2)
Arkonia SzczecinArkonia Szczecin
 
07.10.2017
g. 13:00
Wicher BrojceWicher Brojce1 : 3
(0 : 2)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
14.10.2017
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 2
(1 : 0)
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
 
22.10.2017
g. 14:00
Ogniwo BabinekOgniwo Babinek6 : 0
(2 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
28.10.2017
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 1
(0 : 1)
Wybrzeże Rewalskie RewalWybrzeże Rewalskie Rewal
 
04.11.2017
g. 13:00
Biali SądówBiali Sądów2 : 1
(0 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
11.11.2017
g. 14:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 2
(1 : 1)
Stal SzczecinStal Szczecin
 
18.11.2017
g. 13:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 3
(0 : 1)
Chemik PoliceChemik Police
 
25.11.2017
g. 13:30
Mierzynianka MierzynMierzynianka Mierzyn0 : 3
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
17.03.2018
g. 14:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 4
(0 : 2)
Zorza DobrzanyZorza Dobrzany
 
25.03.2018
g. 17:00
Błękitni II StargardBłękitni II Stargard2 : 2
(0 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
31.03.2018
g. 13:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 3
(0 : 1)
Odra ChojnaOdra Chojna
 
07.04.2018
g. 15:00
Iskra GolczewoIskra Golczewo0 : 1
(0 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
11.04.2018
g. 17:00
Dąb DębnoDąb Dębno3 : 0
(1 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
14.04.2018
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 1
(1 : 1)
Piast ChociwelPiast Chociwel
 
21.04.2018
g. 16:00
Arkonia SzczecinArkonia Szczecin1 : 1
(0: 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
28.04.2018
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 0
(1 : 0)
Wicher BrojceWicher Brojce
 
05.05.2018
g. 16:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście3 : 0
(3 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
12.05.2018
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 4
(0 : 0)
Ogniwo BabinekOgniwo Babinek
 
19.05.2018
g. 15:00
Wybrzeże Rewalskie RewalWybrzeże Rewalskie Rewal2 : 5
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
26.05.2018
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 1
(0 : 0)
Biali SądówBiali Sądów
 
02.06.2018
g. 11:00
Stal SzczecinStal Szczecin2 : 0
(1 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
09.06.2018
g. 12:00
Chemik PoliceChemik Police6 : 1
(4 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
16.06.2018
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 4
(0 : 2)
Mierzynianka MierzynMierzynianka Mierzyn

Tabela 2017/2018

MPZRPBR
1Chemik PoliceChemik Police30862820141 : 6
2Błękitni II StargardBłękitni II Stargard30692235120 : 50
3Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście30511631183 : 65
4Odra ChojnaOdra Chojna30491611372 : 70
5Ogniwo BabinekOgniwo Babinek30451431365 : 70
6Stal SzczecinStal Szczecin30431341348 : 53
7Zorza DobrzanyZorza Dobrzany30411251346 : 51
8Piast ChociwelPiast Chociwel30401241445 : 58
9Biali SądówBiali Sądów30391161343 : 50
10Iskra GolczewoIskra Golczewo30371141536 : 63
11Dąb DębnoDąb Dębno30361131665 : 92
12Mierzynianka MierzynMierzynianka Mierzyn30351051542 : 54
13Wybrzeże Rewalskie RewalWybrzeże Rewalskie Rewal30341041648 : 76
14Arkonia SzczecinArkonia Szczecin30348101241 : 65
15Błękit PniewoBłękit Pniewo3028841846 : 74
16Wicher BrojceWicher Brojce3020552036 : 80

Statystyki 2017/2018

Strzelcy
19Plis Paweł
2Nikitiński Mateusz
2Hołownia Adrian
2Raszczuk Szymon
1Jastrzębski Robert
1Ułasowicz Adrian
1Klepadło Kamil
1Duraziński Bartłomiej
1Drwal Denis
Żółte kartki
5Kubicki Cezary
4Zięcik Gracjan
4Ułasowicz Adrian
4Lewandowski Paweł
3Marzantowicz Jakub
2Nikitiński Mateusz
2Klepadło Kamil
1Włoch Daniel
1Plis Paweł
1Jastrzębski Robert
1Kłos Kamil
Czerwone kartki
1Deptuła Łukasz