• PGE S.A.
  • RPR Rozworscy
  • MN Sport
  • EC Transfery

Szczecińska Klasa Okręgowa 2016/2017

Kliknij wynik meczu aby zobaczyć szczegóły. Kliknij ikonę galeria aby zobaczyć galerię
galeria
13.08.2016
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 1
(0 : 0)
Odra ChojnaOdra Chojna
 
21.08.2016
g. 17:00
Morzycko MoryńMorzycko Moryń8 : 0
(5 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
27.08.2016
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 5
(0 : 3)
Intermarche-Rega TrzebiatówIntermarche-Rega Trzebiatów
 
03.09.2016
g. 16:00
Mierzynianka MierzynMierzynianka Mierzyn1 : 2
(1 : 2)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
10.09.2016
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 4
(0 : 2)
Wybrzeże Rewalskie RewalWybrzeże Rewalskie Rewal
galeria
18.09.2016
g. 15:00
Czarni LubanowoCzarni Lubanowo0 : 3
(0 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
24.09.2016
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 2
(0 : 0)
Stal SzczecinStal Szczecin
galeria
01.10.2016
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 1
(1 : 0)
Ina IńskoIna Ińsko
 
08.10.2016
g. 15:00
Iskra GolczewoIskra Golczewo0 : 0
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
15.10.2016
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 2
(0 : 2)
Arkonia SzczecinArkonia Szczecin
 
22.10.2016
g. 12:00
Zorza DobrzanyZorza Dobrzany2 : 3
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
29.10.2016
g. 14:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo2 : 0
(1 : 0)
Piast KarskoPiast Karsko
 
06.11.2016
g. 17:30
Błękitni II StargardBłękitni II Stargard3 : 1
(1 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
12.11.2016
g. 13:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo3 : 1
(1 : 0)
Polonia PłotyPolonia Płoty
 
19.11.2016
g. 11:00
Chemik PoliceChemik Police4 : 1
(1 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
18.03.2017
g. 16:00
Odra ChojnaOdra Chojna2 : 2
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
26.03.2017
g. 15:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 2
(0 : 1)
Morzycko MoryńMorzycko Moryń
 
01.04.2017
g. 16:00
Intermarche-Rega TrzebiatówIntermarche-Rega Trzebiatów1 : 1
(1 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
08.04.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 3
(1 : 2)
Mierzynianka MierzynMierzynianka Mierzyn
 
15.04.2017
g. 13:00
Wybrzeże Rewalskie RewalWybrzeże Rewalskie Rewal1 : 1
(0 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
22.04.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 2
(1 : 1)
Czarni LubanowoCzarni Lubanowo
 
29.04.2017
g. 11:00
Stal SzczecinStal Szczecin0 : 1
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
 
03.05.2017
g. 17:00
Ina IńskoIna Ińsko1 : 1
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
06.05.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo4 : 1
(3 : 1)
Iskra GolczewoIskra Golczewo
 
13.05.2017
g. 16:00
Arkonia SzczecinArkonia Szczecin6 : 2
(4 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
20.05.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo3 : 1
(1 : 0)
Zorza DobrzanyZorza Dobrzany
 
27.05.2017
g. 16:00
Piast KarskoPiast Karsko1 : 1
(0 : 0)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
03.06.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo1 : 2
(1 : 0)
Błękitni II StargardBłękitni II Stargard
 
10.06.2017
g. 15:00
Polonia PłotyPolonia Płoty1 : 1
(0 : 1)
Błękit PniewoBłękit Pniewo
galeria
17.06.2017
g. 16:00
Błękit PniewoBłękit Pniewo0 : 7
(0 : 3)
Chemik PoliceChemik Police

Tabela 2016/2017

MPZRPBR
1Morzycko MoryńMorzycko Moryń2969216293 : 24
2Intermarche-Rega TrzebiatówIntermarche-Rega Trzebiatów2966206373 : 37
3Chemik PoliceChemik Police2966206386 : 26
4Błękitni II StargardBłękitni II Stargard29612018129 : 60
5Arkonia SzczecinArkonia Szczecin29441421357 : 43
6Mierzynianka MierzynMierzynianka Mierzyn29401311553 : 59
7Wybrzeże Rewalskie RewalWybrzeże Rewalskie Rewal29401241366 : 59
8Iskra GolczewoIskra Golczewo29401241352 : 48
9Stal SzczecinStal Szczecin29381221546 : 68
10Błękit PniewoBłękit Pniewo29371071242 : 58
11Odra ChojnaOdra Chojna29371141458 : 79
12Zorza DobrzanyZorza Dobrzany29331031644 : 61
13Piast KarskoPiast Karsko2931941647 : 66
14Ina IńskoIna Ińsko2923581636 : 76
15Polonia PłotyPolonia Płoty2920551940 : 88
16Czarni LubanowoCzarni Lubanowo2917452030 : 100

Statystyki 2016/2017

Strzelcy
8Plis Paweł
7Kaniecki Grzegorz
4Nikitiński Mateusz
4Jastrzębski Robert
3Piguła Marcin
3Pawlus Mateusz
3Malik Grzegorz
2Hołownia Adrian
2Dobrowolski Tomasz
1Baszak Przemysław
1Janiak Marcin
1Kłos Kamil
1Lewandowski Paweł
1Marzantowicz Jakub
Żółte kartki
8Nikitiński Mateusz
5Kaniecki Grzegorz
5Stelmasik Kamil
5Kłos Kamil
5Kołasiewicz Robert
4Włoch Daniel
4Marzantowicz Jakub
3Lewandowski Paweł
2Pawlus Mateusz
2Krzemień Grzegorz
2Jastrzębski Robert
2Sydorenko Yevhenii
1Włoch Dawid
1Janiak Marcin
1Plis Paweł
1Hołownia Adrian
Czerwone kartki
1Hołownia Adrian
1Włoch Daniel
1Sydorenko Yevhenii