• RPR Rozworscy
  • MN Sport
  • EC Transfery

Heroiczny Błękit gra dalej!

We wczorajszym spotkaniu III rundy Pucharu Polski ZZPN nasz zespół pokonał po serii rzutów karnych Ogniwo Babinek 3:2. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis. Nasi zawodnicy wykazali się wyjątkową determinacją, grając prawie 70 minut w osłabieniu, po tym jak Kamil Klepadło ujrzał w pierwszej połowie, w krótkim odstępie czasu, dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną. Warto odnotować, że goście nie wykorzystali w tym spotkaniu dwóch rzutów karnych, a wliczając serię jedenastek… pięciu. Mimo osłabienia nasza drużyna utrzymała zerowe konto po stronie strat i doprowadziła do rzutów karnych. W tym elemencie Błękit był skuteczniejszy i pokonał rywala zza miedzy 3:2. Z pomocą kolegom z drużyny przyszedł, będący aktualnie w wyśmienitej formie Karol Janiak, który obronił dwie jedenastki! IV runda planowana jest na dzień 1 grudnia, a kto będzie naszym rywalem dowiemy się wkrótce.