• PGE S.A.
  • RPR Rozworscy
  • MN Sport
  • EC Transfery

Zdecydowała nieszczęśliwa interwencja

W spotkaniu 12.kolejki nasz zespół przegrał na własnym obiekcie z Iną Ińsko 0:1. Jedyna w tym meczu bramka padła po nieszczęśliwej interwencji Arka Bartkowskiego, który próbując obronić niegroźny strzał zawodnika gości… pośliznął się. Próba ratowania sytuacji nie przyniosła skutku, a futbolówka wturlała się za linię bramkową. Rezultat meczu nie jest do końca winą naszego bramkarza, gdyż w tym spotkaniu nasi zawodnicy z pola posiadali mocne argumenty, ażeby rozstrzygnąć losy rywalizacji na swoją korzyść. Prowadziliśmy grę i umiejętnie broniliśmy się przed kontrami rywali. Kłopoty zaczynały się jednak na przedpolu bramki gości. Nasi zawodnicy za wszelką cenę szukali pięknego zwieńczenia akcji, co gorsze, najczęściej nie oddając przy tym strzału do bramki Iny. W większości okazji podbramkowych, przy próbie kombinacyjnego rozegrania… notowaliśmy stratę, napędzając jednoczenie kontrataki przyjezdnych. Nie zasłużyliśmy na porażkę ale za zasługi punktów nie dają, liczy się to co „w sieci”.

Niepowodzeniem zakończyło się również spotkanie trampkarzy z Arkonią Szczecin. Podopieczni Piotra Mroza przegrali 4:10, będąc dla gospodarzy równorzędnym rywalem jedynie w pierwszej połowie meczu (4:3 dla Arkonii). W drugiej odsłonie kontuzja asa naszej drużyny Patryka Cieślaka, wpłynęła niestety negatywnie na resztę zawodników, którzy w obliczu poważnego osłabienia nie potrafili odpowiednio zareagować i pozwolili szczecinianom na zbyt wiele.

Statystyki: kostek.net

« Zobacz galerię »

« Powrót

A klasa 2018/2019

Pniewo - Sobota 03.11.2018

Błękit Pniewo

0 : 1

Ina Ińsko

Błękit Pniewo(0 : 0) Ina Ińsko
Skład Błękit Pniewo

Bartkowski, Lewandowski (c), Baszak, Hołownia, G.Malik, Pawlus, Kubicki, Deptuła, Bzdęga (60' Marzantowicz), Oszczyk, Dobrowolski

« Powrót