• RPR Rozworscy
  • MN Sport
  • EC Transfery

Zwycięstwo z problemami

Po trafieniach Mateusza Pawlusa i Łukasza Deptuły z pierwszej połowy meczu, Błękit pokonał dziś Sępa Brzesko 2:1. Zwycięstwo nie przyszło jednak naszym zawodnikom łatwo. O ile w pierwszych 45.minutach wyglądaliśmy całkiem nieźle, to w drugiej obniżyliśmy znacznie loty. Prowadząc spokojnie 2:0, niestety po zmianie stron, dostarczyliśmy rywalom tlenu i podłączyliśmy z powrotem do gry. Bramka kontaktowa strzelona przez gości dodała jeszcze więcej rumieńców tej konfrontacji. Nasz zespół stracił kompletnie swoje atuty i musieliśmy nerwowo czekać na ostatni gwizdek. Z pewnością wpływ na postawę zawodników miał pracowity tydzień. Nie oszukujmy się, trzy spotkania w ciągu sześciu dni, to nie są standardy piłkarza amatora. Świeżość i intensywność nie była dziś na pewno po naszej stronie. Na szczęście odrobina skuteczności wystarczyła do zainkasowania kompletu punktów.