• PGE S.A.
  • RPR Rozworscy
  • MN Sport
  • EC Transfery

Błękit przegrywa, pech w końcówce (foto)

Bez punktów wrócili nasi zawodnicy z wyjazdowego spotkania 7.kolejki z Orłem Trzcińsko-Zdrój. Mimo zdecydowanej przewagi Błękit nie zdołał strzelić choćby jednej bramki. Sztuka ta udała się za to gospodarzom, którzy w końcówce meczu, za sprawą Mateusza Laszczyńskiego, zdobyli zwycięskiego gola.

Gdyby w piłce nożnej przyznawano punkty za ogólny obraz drużyny to Błękit z pewnością wywiózłby jakąś zdobycz punktową z Trzcińska-Zdroju. Nasz zespół prowadził grę, a miejscowi przez prawie całe spotkanie nie potrafili skonstruować składnej akcji. Obrońcy i środkowi pomocnicy Błękitu sprawowali się bardzo dobrze, nieco gorzej wyglądały skrzydła i sam atak. Nawet zmiany wprowadzone w drugiej części meczu nie odmieniły obrazu gry naszych przednich formacji. Do tego wszystkiego w końcówce przytrafił się naszej drużynie „wypadek przy pracy”. Zepchnięci do obrony zawodnicy Orła wyprowadzili jedyny w drugiej odsłonie kontratak i zadali cios, po którym Błękit się już nie podniósł.

Porażkę niestety zanotowali również nasi juniorzy. Niezwykle ambitni nasi młodzi piłkarze nie zdołali zatrzymać rywali z Dobrej Szczecińskiej. Małym usprawiedliwieniem może być absencja i kontuzje ważnych zawodników. Mimo wszystko naszym zawodnikom należą się brawa za walkę i determinację. Jedyną bramkę dla Błękitu w tym spotkaniu strzelił Kamil Kłos z rzutu wolnego pośredniego w polu karnym. W zakładce GALERIA dostępne są fotorelacje z meczów obu naszych drużyn.
 

« Zobacz galerię »

« Powrót

Klasa Okręgowa - Szczecin Płd. 2013/2014

Trzcińsko-Zdrój - Sobota 21.09.2013

Orzeł Trzcińsko-Zdrój

1 : 0

Błękit Pniewo

Orzeł Trzcińsko-Zdrój(0 : 0) Błękit Pniewo

89' - Laszczyński

Skład Błękit Pniewo
Maciocha - Baszak, Pietraszewski, Janiak, Maszczyk, Hołownia, Lewandowski, Grudniewski (65' Żelech), Piwowarski (72' Piskozub), Plis (50' Malik), Łągiewczyk (76' Kołucki) ...w rezerwie: Dul

« Powrót